4 команди продовжують боротьбу за головний трофей у європейському футболі.

За підсумками чвертьфіналів визначилися 4 півфіналісти Ліги чемпіонів. Пари 1/2 фіналу були сформовані жеребкуванням завчасно:

Манчестер Сіті – Реал

Ліверпуль – Вільяреал

Реал провалив другу гру з Челсі, але в овертаймах вирвав підсумкову перемогу Реал прорвався у півфінал ЛЧ попри поразку від Челсі – Бензема та джокер Анчелотті врятували Мадрид після 0:3 . Вільяреал сенсаційно вибив Баварію, Ліверпуль на класі пройшов Бенфіку Яремчук голом прощається з Лігою чемпіонів – Ліверпуль втратив перемогу над Бенфікою, але запасу вистачило для півфіналу , а Манчестер Сіті був сильнішим за Атлетіко.

Перші півфінальні поєдинки Ліги чемпіонів відбудуться 26-27 квітня, а матчі-відповіді – 3-4 травня. Фінал запланований на 28 травня і відбудеться на Стад де Франс.