Український нападник “Бенфіки” Роман Яремчук взяв участь у матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів на виїзді проти “Ліверпуля” (3:3).

Наш співвітчизник з’явився на полі після перерви, замінивши на 46-й хвилині Діого Гонсалвеша.

На 74 хвилині Яремчук відправив м’яч у ворота суперників після передачі Грімальдо.

За свої дії 26-річний українець отримав оцінку 7.0 і 7.2 від WhoScored і SofaScore відповідно. Це другий показник у португальській команді. У складі “орлів” вище тільки бали у Нуньєса (7.7, 7.4), Рамоса (7.1, 6.8) та Грімальдо (7.2, 6.9).
Нагорода за гол. Стала відома оцінка Яремчука за матч з Ліверпулем – изображение 1
Скріншот: WhoScored

Нагадаємо, що в першому матчі чвертьфіналу ЛЧ “Бенфіка” поступилася “Ліверпулю” з рахунком 1:3. За підсумками двох матчів (6:4) у півфінал турніру вийшла англійська команда.