Венеція в рамках 30-го туру Серії А зазнала безапеляційної поразки від Сампдорії (0:2). Звіт про матч читайте на “Футбол 24”.

Чемпіонат Італії 2021/22, 30-й тур

Венеція – Сампдорія – 0:2

Голи: Капуто, 24, 38

Вилучення: Анрі, 86 (Венеція)

Програму дня в Італії відкривала зустріч у Венеції між однойменною командою та Сампдорією. Поєдинок був дуже важливим для обох колективів – господарі йшли у трьох очках від рятівної 17-ї позиції, а гості трималися 16-ми з відривом у 4 залікових бали від зони вильоту всього. Супряга у заявку генуезців не потрапив.

Втім, Сампа і без нього впоралась впевнено. Результат було зроблено вже у першому таймі. На 24-й хвилині Сабірі обікрав голкіпера в штрафному, вибивши м’яч у підкаті, а Капуто відкрив рахунок ударом в порожні ворота. На 38-й же Франческо оформив дубль, знову забивши у порожні – цього разу з добивання. 0:2! Венеція так і не відіграла жодного з даних голів, а Сампдорія впевнено довела матч до перемоги.