У гості до “Кременя” приїхала четверта команда групи, яка мала запас від зони перехідних ігор у три очки. Проте, розслаблятися “Хусту” було зарано, адже конкуренти дихали у спину.

Група “Вибування”. Дев’ятий тур

“Кремінь” – “Хуст” 1:0

Голи: Сидоренко (67)

На початку зустрічі грали першим номером підопічні Климовського, але довести свої атаки до логічного завершення вони не могли. У гостей запам’ятався удар Станковича з яким без проблем впорався Коркодим. В середині першого тайму через повітряну тривогу гра була зупинена.

Після відновлення гри продовжували домінували господарі, але забити не могли. Варто відзначити удар Глоби, але йому не вистачило точності. Також звертаємо увагу на удар Обаміни з яким впорався голкіпер. На перерву команди пішли без голів.

У другому таймі продовжували контролювати м’яч підопічні Климовського, але ефективності в атаці не вистачало. Успіх господарям приніс стандарт. Азізов подав з кутового, а Сидоренко головою пробив у дальній кут – 1:0. У підсумку, “Кремінь” піднімається на восьме місце.