Увечері 8 березня на стадіоні «Енфілд» у Ліверпулі відбувся матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Англійський «Ліверпуль» удома програв італійському «Інтеру» (0:1), але пройшов у чвертьфінал за рахунок перемоги у першій грі.

У першому таймі матч було перервано на 3,5 хвилини. Уболівальнику на трибунах стало погано, медичний персонал на стадіоні надав першу допомогу.

На 61-й хвилині єдиний гол забив форвард Інтера Лаутаро Мартінес. Гольовий пас зробив нападник Алексіс Санчес, однак через кілька хвилин чилієць отримав другу жовту картку і був вилучений з поля.

Перша зустріч «Інтера» та «Ліверпуля» в Італії завершилася перемогою англійського колективу з рахунком 2:0, який і вийшов до 1/4 фіналу ЛЧ.