У неділю у 28-му турі Серії А відбулось декілька матчів.

Чемпіонат Італії 2021/22, 28-й тур

Ювентус – Спеція – 1:0

Гол: Мората, 21

Ювентус у Турині приймав Спецію, намагаючись відірватись від Роми й Аталанти на 6 очок. В першому таймі господарі виглядали дуже впевнено, організувавши кілька стовідсоткових моментів і відкриивши рахунок на 21-й хвилині. Голом відзначився Мората, який вистрілив метрів з 17-ти в дальній кут – 1:0!

На перерву команди відправились за мінімальної переваги “Старої синьйори”. Другий же тайм виявився не таким простим. Спеція вирівняла хід зустрічі й активно лізла вперед, а Тьяго Мотта навіть не побоявся випустити Коваленка – Віктор вийшов на 76-й хвилині й сподобався своєю активністю й навіть міг відзначитись асистом на Агудело, однак його постріл з меж штрафного накрив Щенсни. Ювентус, однак, непогано контратакував.

Зрештою, у обопільній боротьбі матч добіг кінця, завершившись мінімальною перемогою “б’янконері”.