4 травня відбувся матч 34-го туру Ла Ліги 2023/24 між командами «Жирона» та «Барселона». Гра завершилась із рахунком 4:2 на користь господарів поля.

Українські футболіст «червоно-білих» Артем Довбик та Віктор Циганков вийшли у стартовому складі. Довбик відіграв увесь поєдинок і відзначився голом + асистом. Циганкова було замінено на 65-й хвилині на Яна Коуту.

Після завершення зустрічі статистичний портал WhoScored поставив Довбику оцінку в 8.2 балів, а Циганков отримав 6.1.

За матч Довбик, окрім голу та гольової передачі, 16 разів торкнувся м’яча, віддав 5 точних передач з 7 (71%), двічі пробив у площину воріт, виграв 1 єдиноборство з 4, 7 разів втратив володіння, 1 раз опинився в офсайді та 1 раз відібрав м’яч у суперника.

Циганков за 65 хвилин 29 разів торкнувся м’яча, віддав 15 точних передач із 18 (83%), 1 раз заблокував удар, виграв 1 єдиноборство з 3 та 1 раз відібрав м’яч у суперника.

Найкращим гравцем поєдинку був визнаний автор дубля та асисту у складі «Жирони» Крістіан Португес (Порту) – 9.1.

Крім того, завдяки цій перемозі «Жирона» вперше в історії кваліфікувалася до Ліги чемпіонів. Підопічні Мічела вже точно не опустяться нижче за 4-й рядок, а зараз йдуть на 2-му місці з 74 очками.