Прес-служба “Чернігова” повідомляє про те, що клуб припинив співпрацю з трьома виконавцями.
Лави “тигрів” залишають півзахисники Джіліндо Безгубченко, Андрій Столярчук і Нікіта Тепляков.
У першій лізі 2025-26 Безгубченко провів 30 матчів і забив 3 м’ячі, Столярчук – 18 (2) і Тепляков – 9 (0).
Нагадаємо, що “Чернігів” завершив минулий сезон на 13-му місці в першій лізі, а в Кубку України дійшов до фіналу, де поступився “Динамо” (1:3).