Півзахисник “Харкова” Іван Литвиненко повідомив, що він покидає клуб.
“У футболі не завжди все складається так, як плануєш, але кожен етап залишає після себе щось важливе.
Я залишаю “Металіст 1925”.
Окрема подяка керівництву клубу, тренерам та всім людям, які були поруч протягом цього шляху.
Для мене, хлопця з Дніпра, Харків завжди був близьким за духом, людьми та любов”ю до футболу. Саме тому для мене було честю представляти це місто на футбольному полі.
Я залишаю клуб із великою вдячністю за ці незабутні два роки. Бажаю вже нині ФК “Харкову” розвитку, успіхів і великих перемог у майбутньому.
Дякую за цей шлях”, – написав Литвиненко у Instagram.
Як стало відомо пізніше, 25-річний футболіст продовжить кар’єру у складі литовського “Жальгірісу”, який посів шосте місце в турнірній таблиці минулого сезону. Українець пройшов медогляд і підписав контракт на 1,5 року з опією продовження ще на сезон.
Півзахисник приєднався до “Харкова” у серпні 2024 року, за цей час він провів 44 матчі, забив 3 голи.