Півзахисник “Харкова” Іван Литвиненко повідомив, що він покидає клуб.

“У футболі не завжди все складається так, як плануєш, але кожен етап залишає після себе щось важливе.

Я залишаю “Металіст 1925”.

Окрема подяка керівництву клубу, тренерам та всім людям, які були поруч протягом цього шляху.

Для мене, хлопця з Дніпра, Харків завжди був близьким за духом, людьми та любов”ю до футболу. Саме тому для мене було честю представляти це місто на футбольному полі.

Я залишаю клуб із великою вдячністю за ці незабутні два роки. Бажаю вже нині ФК “Харкову” розвитку, успіхів і великих перемог у майбутньому.

Дякую за цей шлях”, – написав Литвиненко у Instagram.

Як стало відомо пізніше, 25-річний футболіст продовжить кар’єру у складі литовського “Жальгірісу”, який посів шосте місце в турнірній таблиці минулого сезону. Українець пройшов медогляд і підписав контракт на 1,5 року з опією продовження ще на сезон.

Півзахисник приєднався до “Харкова” у серпні 2024 року, за цей час він провів 44 матчі, забив 3 голи.