Воротар, захисник, нападник і півзахисник пішли з клубу з різних причин
На старті передсезонних зборів клуб залишили воротар Валерій Восконян, захисник Євген Місюра, нападник Максим Марусич та півзахисник Арсентій Дорошенко – троє перших розірвали угоди за взаємною згодою, тоді як контракт Дорошенка просто добіг кінця.
Восконян відіграв за “Полтаву” два повноцінних сезони, взявши участь у 34 поєдинках і відстоявши “на нуль” 10 матчів. Місюра провів 50 ігор у всіх турнірах і відзначився вісьмома голами – рідкісна результативність для центрального оборонця.
Марусич залишає клуб із десятьма м’ячами в 55 матчах, ставши одним із найрезультативніших серед тих, хто відходить. Дорошенко, який долучився до команди восени 2025-го, встиг закріпитися в основному складі в УПЛ – 22 матчі, гол і дві результативні передачі – і продовжить кар’єру в зарубіжному клубі.