У першому літньому спарингу «Прикарпаття-Благо» зустрічалося зі своїми дублерами з «Прикарпаття-Тепловика», які минулої неділі стали срібними призерами обласного чемпіонату. Гра відбулася на стадіоні «Гірка».

Вже в дебюті номінальні гості відкрили рахунок, на що першолігова команда відповіла двома швидкими голами. В середині першого тайму підопічні Віктора Данищука вдруге засмутили одноклубників, і нічия 2:2 протрималась майже до перерви. Втім наприкінці айму у воротах дублерів побувало ще два м’ячі – 4:2.

Друга половина спарингу видалася не менш результативною: «Прикарпаття-Благо» також забило 4 м’ячі (дубль на рахунку Козенка) і пропустило одного разу. Підсумковий рахунок – 8:3 на користь підопічних Василя Яцурака.

Контрольний матч.

«Прикарпаття-Благо» – «Прикарпаття-Тепловик» – 8:3 (4:2)

Голи: Проців (8), гнп (10), гнп (43), Демків (45), Козенко (46, 70), Геник (73), Стаднік (83) – Макотяк (7), Король (18), Федишин (63)

«Зелено-жовті» продовжують підготовку до нового сезону, а свій наступний спаринг проведуть по завершенні другого НТЗ, який пройде у Верховині. 10 липня івано-франківці на стадіоні «Рух» зіграють контрольний матч з дублерами чернівецької «Буковини».