Головний тренер Прикарпаття-Благо Василь Яцурак проаналізував весняну частину сезону, розповів про селекційну роботу, про зміни в тренерському штабі, а також поділився планами на міжсезоння.

Підсумки весняної частини сезону

– Так, весняна частина змагань була досить нервовою та нерівною, – говорить фахівець. – Не скажу, що ми чимось поступались іншим колективам, проте дрібні помилки, відсутність з певних причин ключових футболістів, та й, зрештою, іноді не фарт призвели до таких результатів. За грою ми поступились тільки лідерам – Чорноморцю і Буковині. У всіх інших матчах нам просто не вистачило якогось одного елементу: десь результативності, десь везіння, десь витривалості.

Пам’ятні матчі

– Гра з Металургом на своєму полі стала розчаруванням. Весь матч ми атакували і в кінці пропустили абсолютно безглуздий гол не реалізувавши безліч своїх моментів. Це стало для мене своєрідним шоком. Також досить важким був матч із Агробізнесом. Могли перемагати Інгулець. Але вийшло так, як вийшло. А ось у матчі з Пробоєм команду нарешті прорвало. Хлопці самі розуміли, що потрібно відіграти на 200%. І так сталося. Дякую їм за цю, таку важливу для нас перемогу і дякую всім вболівальникам, котрі підтримали нас на виїзді у Городенці.

Селекційна робота

– Підсилюватись будемо, насамперед, футболістами із команди Прикарпаття-Тепловик – тобто молодими вихованцями нашої наближчої зміни. Зараз на збори візьмемо двох воротарів та декількох футболістів. Вже точно відомо про Віталія Короля, Максима Грабана та Владислава Осокіна. Щодо інших – визначаємось. Також ведемо переговори із декількома досвідченими гравцями. Загалом шукаємо підсилення на чотири позиції – нападника, двох крайніх півзахисників та центрального захисника. Хотілося б щоб це були молоді хлопці, але зараз із цим дуже важко. Адже в країні триває війна, тож є певні об’єктивні причини.

Трансферні новини

– Ми продовжили контракти із Владиславом Чушенком, Олександром Жмуйдою, Максимом Процівим, Мирославом Трофимюком. Працюємо над контрактами інших футболістів. Закінчився контракт із орендованим в Буковини Данилом Голубом, не плануємо продовжувати співпрацю із Русланом Буряком, який прийшов до нас із Фенікс-Маріуполя. Також будемо припиняти співпрацю з Максимом Максимцем і Назаром Приходьком.

Тренерський штаб

– Після чотирирічної співпраці з командою вирішив продовжити свою роботу з іншим клубом Олексій Городов, який уже попрощався із командою. Плануємо взяти в тренерський штаб Романа Барчука. Він буде граючим тренером і моїм помічником.

Плани на міжсезоння

– Оскільки попередньо відомо, що наступний чемпіонат розпочнеться 25-26 серпня, то збори проводитимемо в три етапи. Розпочнемо 23 червня тижневими зборами з одноразовими «втягуючими» тренуваннями до 30 червня. У останній день першого етапу зіграємо спаринг із нашою юною зміною – командою Прикарпаття-Тепловик, яку тренує Віктор Данищук.

Основні пройдуть у Верховині з 2 по 10 липня. На 10 липня заплановано спаринг або зі Скалою з Стрия, або із Дністром з Заліщиків. Точно ще не відомо. Потім буде дводенна перерва, і з 13 по 24 липня знову працюємо у Івано-Франківську. На 15 липня заплановано товариську гру з Агробізнесом, на 18 липня – з тернопільською Нивою.

Завдання на сезон

– Щодо завдань, то у всіх завжди завдання одне – виходити на поле і показувати якнайкращий результат. Тим паче, що ми дуже завинили перед своїми вболівальниками, не здобувши за мого керівництва жодної перемоги на домашньому стадіоні. Тож будемо намагатися це виправити.

Пресслужба ПФЛ за матеріалами fc.if.ua