“Аль-Шабаб” оголосив про розірвання контракту із голкіпером Георгієм Бущаном.

Угода була припинена за взаємною згодою сторін. Клуб подякував гравцю та побажав йому успіхів у подальшій кар’єрі.

Минулий сезон Бущан провів на правах оренди у “Поліссі”. У сезоні-2025/26 він зіграв 4 матчі за першу команду житомирців, пропустив шість м’ячів та двічі зберіг ворота на нуль. Також у його активі один матч за “Полісся-2”, у якому він не пропустив.

Нагадаємо, Бущан перейшов до “Аль-Шабабу” з “Динамо” у січні 2025 року. Сума трансферу становила 3 ​​млн. У складі саудівського клубу він відіграв 13 ігор та пропустив 28 голів.