Колишній вінгер донецького «Шахтаря» Манор Соломон не входить у плани лондонського «Тоттенгема» на прийдешній ігровий рік.

За інформацією європейських інсайдерів, керівництво столичного клубу вже розпочало пошуки нової команди для 26-річного ізраїльського футболіста.

Минулу ігрову кампанію Соломон провів, виступаючи на правах орендних угод у двох різних європейських чемпіонатах. Першу частину сезону атакувальний півзахисник відіграв в іспанській Ла Лізі за «Вільярреал», а взимку перебрався до італійської Серії А, де захищав кольори «Фіорентини».

Цього літа вінгер мав намір повернутися до табору «шпор» та поборотися за місце у стартовому складі. Проте, як повідомляє джерело, головний тренер лондонців Роберто Де Дзербі вже провів особисту розмову з гравцем та чітко дав зрозуміти, що клуб на нього не розраховує та намагатиметься оформити його повноцінний трансфер або чергову оренду.

Нагадаємо, Манор Соломон приєднався до «Тоттенгема» у 2023 році зі скандалом, скориставшись Annexe 7 ФІФА та залишивши «Шахтар» на правах вільного агента. Скласти конкуренцію в Лондоні ізраїльтянину заважали постійні травми, через що він устиг провести за англійський клуб лише 6 офіційних поєдинків.