Форвард “біло-синіх” Владіслав Бленуце може залишити команду.

25 червня нападник Динамо Владіслав Бленуце вирушить на тренувальний збір команди в Австрії, повідомляє Gazeta Sporturilor.

Румунський форвард залишається в київському клубі, хоча його представники намагаються швидко знайти йому нову команду. Динамо надало Владіславу кілька додаткових днів відпочинку через сімейну подію, тому він приєднається до команди пізніше.

Раніше Бленуце хотіло підписати Динамо з Бухареста, але румуни не могли оформити перехід через те, що нападник уже був заграний за два клуби у минулому сезоні. Форварда досі хочуть бачити в його рідній країні, але жодних конкретних кроків поки не було зроблено.

Крім того, Бленуце цікавляться Кадіс з Сегунди, польські Ракув та Вечиста і чеська Сігма Оломоуц. Ці клуби хотіли б орендувати гравця з правом викупу, але Динамо налаштоване продати Владіслава, щоб повернути кошти за його трансфер. З цієї причини перемовини щодо Блеуце затягуються – ситуація може прояснитися через два тижні.

Нагадаємо, Владіслав Бленуце перейшов у Динамо з Універсітаті Крайови за приблизно 2 мільйони євро. У минулому сезоні румун провів 12 матчів за київський клуб та забив 1 гол.