Як повідомляє Sport.ua, після відставки Сергія Ковальця з посади головного тренера “Металурга”, про яку офіційно оголосили у понеділок, 22 червня, до нового сезону команду готуватиме її колишній наставник – 46-річний Юрій Слабишев.

Екснападник запорізького “Торпедо”, “Дніпра”, “Кривбаса” та “Борисфена” з осені минулого року очолював “Металург” U-19. Його підопічні, обігравши 20 червня у фіналі ровесників із “Металіста 1925”, стали переможцями Регіональної ліги в межах Національної ліги майбутнього. Тепер ці юнаки мають скласти кістяк першої команди “козаків”, яка на початку серпня стартує в першості Другої ліги ПФЛ.

У минулому сезоні “Металург”, з яким протягом змагальному року встигли змінитися три головних тренери (Юрій Слабишев, Андрій Зубченко, Сергій Ковалець), посів останнє місце в Першій лізі.

Цікаво, що й за підсумками двох попередніх чемпіонатів клуб мав залишати Першу лігу, але щоразу зберігав прописку у ній завдяки зняттю інших учасників зі змагань (“Дружба” та “Звягель” напередодні сезону 2024/25, а також “Минай” роком пізніше).