Виконавчий директор і головний тренер “Поділля” Олександр Воловик розповів про майбутні зміни в клубі після вильоту до Другої ліги.
“Останній період для клубу був непростим, було багато помилок та не реалізованих сподівань. Ми свідомо взяли паузу в комунікації, адже важливо було не просто говорити, а провести глибокий аудит і визначити чіткий вектор руху.
Сьогодні ми офіційно заявляємо, завдяки підтримці міської влади, міського голови та партнерів , ФК “Поділля” продовжує виступи у Другій лізі чемпіонату України. Ми зробили жорсткі висновки з помилок минулого сезону та розпочинаємо повне перезавантаження.
Нова сторінка історії клубу вимагає непопулярних, але необхідних рішень. Керівництво клубу спільно з тренерським штабом розпочало радикальне оновлення складу.
Ми щиро дякуємо за роботу групі досвідчених гравців, із якими клуб завершує співпрацю. ФК “Поділля” бере курс на омолодження та динаміку.
Із частиною футболістів контракти припинено через те, що їхня самовіддача та результати впродовж весняної частини сезону абсолютно не відповідали рівню та амбіціям нашого клубу. Нам потрібні виконавці, які готові щодня гризти землю на полі, поважати синьо-білі кольори та битися за місто Хмельницький, а не відбувати номер на полі.
Клуб входить у сезон із збереженим тренерським штабом. Тренери отримали повний карт-бланш на формування принципово нової команди. Наразі тривають перемовини з якісними та амбітними футболістами, які готові давати результат тут і зараз.
Перед оновленим колективом поставлено конкретні та безкомпромісні цілі:
- побудова агресивної та конкурентної команди з правильними футбольними цінностями;
- прогрес від матчу до матчу впродовж усього турнірного шляху Другої ліги.
- головна мета — беззаперечне повернення ФК “Поділля” до Першої ліги.
Дякуємо кожному вболівальнику та партнеру, які залишаються з нами у цей перехідний момент. Попереду величезний обсяг роботи, але ми впевнено дивимося вперед”, – наводить слова Воловика клубна пресслужба.