Відбулися матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів.

Український нападник Бенфіки Роман Яремчук у матчі з Ліверпулем вийшов на поле на 46-й хвилині та відзначився забитим голом.

Водночас український оборонець Манчестер Сіті Олександр Зінченко матч з Атлетіко провів на лаві запасних.

Ліга чемпіонів
1/4 фіналу, Матч-відповідь
13 квітня
Атлетіко – Манчестер Сіті 0:0

(Перший матч 0:1)

У першій грі, яка пройшла тиждень тому, вдома переміг англійський клуб (1:0). У другому поєдинку глядачі голів не побачили, і «Ман Сіті» вийшов у півфінал.

Український футболіст команди гостей Олександр Зінченко всю гру провів на лаві запасних. Наприкінці гри виникла бійка між гравцями команд.

У півфіналі ЛЧ «Ман Сіті» зіграє проти Реала, а Ліверпуль зустрінеться із Вільярреалом.

Ліверпуль – Бенфіка 3:3 (1:1)

(Перший матч 3:1)

Голи: 1:0 – 21 Конате, 1:1 – 32 Рамос, 2:1 – 55 Фірміно, 3:1 – 65 Фірміно, 3:2 – 73 Яремчук, 3:3 – 82 Нуньєс.

«Бенфіка» після поразки від «Ліверпуля» у першому матчі чвертьфіналу Ліги чемпіонів не зуміла впоратися з “червоними” і у другому поєдинку.

Команди зіграли у яскраву нічию 3:3, що вивело до півфіналу команду Юргена Клоппа.