Усі експерти та журналісти в одну мить накинулися на екс-гравця збірної України, а зараз – тренера “Зеніта” Анатолія Тимощука, який, працюючи в Пітері, по-зрадницьки мовчить про підлу війну Росії, її бомбардування Маріуполя, Харкова, Києва, Чернігова.

Але чомусь забули ще про одного персонажа – агента Вадима Шаблія, друга вищеназваної “легенди”. Він, як і Тимощук, як зарабляв усі останні роки гроші в Росії, так і продовжує це роботи. Останній гонорар – як пише преса, 400 тисяч євро комісійних за перехід Мампассі з “Шахтаря” до “Локомотива” – якнайкраще підкреслює інтерес посередника футболістів до цієї країни.

Вочевидь, саме небажанням лаятися з друзями з Росії та ризик бути назавжди вигнаним з грошовитого футбольного ринку країни-агресора змушують Шаблія мовчати про кроваву війну в Україні. Усі його клієнти – зокрема, Руслан Маліновський – засудили дії російської влади, постійно виставляють пости в соцмережах на підтримку нашої держави, усіляко допомагають армії. На сторінці Шаблія в Instagram – жодної згадки про війну, про знищення не чужого йому Маріуполя… Не кажучи вже про щось більше.

…Іноді мовчання, кажуть, гірше за неправильну позицію.