Нападник Фуенлабради вкотре підтвердив своє реноме патріота рідної землі.

Екс-форвард збірної України повідомив, що йому спільно з іншими відомими футболістами та клубами вдалося зібрати чималеньку суму на підтримку української армії, яка героїчно захищає батьківщину від нелюдів із сусідньої держави.

“Дякую нашим воїнам, які титанічно відбивають атаки рашистських загарбників. Ваш подвиг неоціненний. Поки ви захищаєте країну, ваші щирі фанати робитимуть все, щоб захистити вас самих!

За 4 дні нам вдалося зібрати 200 тисяч євро на потреби армії. Я страшенно гордий тим, що до цього долучилися всі футбольні клуби України і мої друзі – Євген Шахов, Євген Коноплянка, Віктор Коваленко, Олександр Зубков, Олександр Зінченко, Андрій Ярмоленко, Олександр Костильов, Віталій Миколенко, Мар’ян Швед, Василь Кравець, Орест Лебеденко, Богдан Михайліченко, Ігор Пластун.

Сьогодні весь світовий футбол грає на одній частині поля з Україною і щиро вірить в її перемогу! Окремо хочу подякувати за неймовірну підтримку української діаспори в Іспанії. Люди, ви дуже круті! Бандерольки вже полетіли в Україну і за кілька днів будуть у наших воїнів. Тоді і відзвітую за всі подарунки.

Нашу країну накрила справжня чума. Але у нас є від неї вакцина – наша з вами віра і злагодженість дій. Сьогодні ніхто не може залишатися осторонь, ми всі робимо одну єдину важливу справу – захищаємо свою землю і очищаємо її від кремлівського нашестя. Перемога вже зовсім близько! Слава Україні! Героям Слава! Русский корабль, иди нах*й!

Бачить Бог, жоден українець не хотів цієї війни. Але рашисти нагло увірвалися в наші домівки і заплатять за це високу ціну”, – написав Зозуля у Facebook.