Як стало відомо Sport.ua, «Гірник-Спорт» із Горішніх Плавнів наразі перебуває в пошуку нового головного тренера, а головне – фінансування, яке дозволило б гідно почуватися в прийдешньому сезоні Другої ліги.
Колишній головний тренер команди з Горішніх Плавнів Дмитро Палапа залишив «Гірник-Спорт».
«Мій контракт був розрахований до 31 травня. Хто надалі тренуватиме команду – не знаю, то до керівництва», – сказав у коментарі Sport.ua Палапа, разом із яким «Гірник-Спорт» залишив і його помічник Сергій Абрамович.
Дмитро Палапа очолював «Гірник-Спорт» із березня цього року, змінивши на тренерському містку легенду «Ворскли» Йована Маркоскі. Під керівництвом 37-річного Палапи команда провела 11 матчів (баланс: +1 =2 -8, різниця м’ячів — 6:29).
Хто очолить «Гірник-Спорт», у клубі поки не знають.
«Визначаємося, обираємо серед кандидатів. Водночас вирішуємо питання з фінансуванням, – зізнався кореспонденту Sport.ua спортивний директор клубу Олексій Шалаєв. – Навіть попри те, що «Гірник-Спорт» отримав атестат на участь у новому сезоні Другої ліги, поки немає гарантії, що команда вийде на старт першості. Думаю, ситуація проясниться протягом тижня».
Нагадаємо, «Гірник-Спорт» протягом десяти сезонів поспіль виступав у Першій лізі. Найкращим результатом стало шосте місце у достроково завершеному чемпіонаті 2021/22.
Останні два сезони команда виступала у Другій лізі, де навесні цього року фінішувала на останньому, 11-му місці в групі Б.