У неділю, 28 червня, відбувся контрольний матч між представником УПЛ “Епіцентром” (Кам’янець-Подільський) та представником Другої ліги вінницькою “Нивою”.
Товариський матч
Епіцентр Кам’янець-Подільський – Нива Вінниця 4 : 1.
Сьогодні, 28 червня, в Дунаївцях «Епіцентр» провів свій перший контрольний поєдинок у нинішньому міжсезонні. Суперником кам’янчан стала вінницька «Нива». Матч завершився впевненою перемогою нашої команди з рахунком 4:1.
Склад «Епіцентру» в першому таймі: Федотов, Кристін В., Кристін С., Григоращук, Климець, Ліповуз, Миронюк, Козак, три гравці на перегляді.
Склад «Епіцентру» в другому таймі: Білик, Кирюханцев, Кристін В., Кристін С., Запорожець, Беженар, п’ять гравців на перегляді.
У першому таймі вже на 10 хвилині влучний постріл Микола Миронюка відприв рахунок у грі. Утім, на 41 хвилині вінничанам вдалося відігратися, коли віч на віч реалізував Нікіта Петрук. Та нічия протрималася не довго. На 45-ій хвилині вдруге гарматним пострілом у матчі відзначився Микола Миронюк.
Після перерви рахунок тривалий час був незмінним. І це при тому, що «Епіцентр» повністю володів м’ячем. Та на 76 та 78 хвилинах кам’янчанам вдалося дотиснути суперника та забити ще двічі – відзначилися гравці на перегляді.
Отож, «Епіцентр» – «Нива» 4:1.
Вже першого липня «Епіцентр» у Кам’янці-Подільському зіграє контрольний матч проти волочиського «Агробізнесу». Початок матчу о 16:00.