Захисник Евертона та збірної України Віталій Миколенко в інтерв’ю ексголкіперу Динамо Денису Бойку заявив, що не збирається критикувати нинішніх футболістів київського клубу.
«Я спілкуюсь з хлопцями просто, і я набагато більше знаю все зсередини, ніж вболівальники. Я тільки можу стати стати на захист моїх друзів, партнерів по збірній, моїх колег. І ніколи своїх колег, навіть не беручи до уваги цього факту, що вони мої друзі, я ніколи не візьмусь критикувати їх», – сказав Миколенко.
Віталій Миколенко є вихованцем київського Динамо. За біло-синіх захисник виступав до 2022 року, коли перейшов до Евертона за 23,5 млн євро.
Усього у футболці Динамо лівий оборонець відіграв 132 матчі, у яких відзначився сімома голами та двадцятьма результативними передачами.
За Евертон українець провів 158 ігор, оформивши по чотири м’ячі та асисти.
За збірну України виступає з 2018 року. Відтоді записав на себе гол і чотири результативні передачі у 54 матчах.