Тренер збірної Гаїті Себастьян Міньє поділився думками після поразки його команди в матчі третього туру ЧС-2026 проти Марокко (2:4).
Острів’яни поступилися в третьому матчі поспіль та залишили турнір.
«Я розчарований з точки зору результату, мені б хотілося, щоб ми забили більше і перемогли. Проте, попри все, у мене не було відчуття, що хлопці опустили руки. Навіть у таких складних умовах після третього пропущеного гола я хвилювався, що ми посиплемося.
Це пов’язано з культурою гаїтян. Вони просто так легко не здаються. Тож команда стала прекрасним відображенням культури своєї країни. Вони гідно представили свою батьківщину.
Нам вдалося показати, що ми були варті цієї кваліфікації. Ми заслужено опинилися тут. Тепер нам потрібно дещо покращити у своїй грі й не чекати наступного шансу ще 52 роки.
Це абсолютно нова сторінка в історії Гаїті. Ми були дуже близькі до того, щоб творити історію на цьому чемпіонаті світу, і навіть якщо ми не могли перемогти, ми хотіли залишити мундіаль із високо піднятою головою. Думаю, нам це вдалося», – заявив Міньє.