Головний тренер збірної Марокко Мохамед Уахбі висловився про матч проти Гаїті в межах третього туру ЧС-2026.

Його підопічні здійснили камбек та обіграли суперника з рахунком 4:2.

У результаті марокканська команда фінішувала другою в групі С (7 очок) та пробилася до 1/16 фіналу турніру.

«Я задоволений. Ми виграли цей матч і гарантували собі вихід далі. Це головне.

Я не буду говорити про окремих гравців. Уся команда проробила чудову роботу. Деякі футболісти до цього моменту не мали багато ігрового часу, але вони проявили себе якнайкраще, коли в них виникла потреба.

У нас немає поділу на гравців стартового складу та запасних. Ми маємо цілісний колектив, у якому кожен виконавець бездоганно відпрацьовує свою роль, виходячи на заміну. Голи, які сьогодні забили Рахімі та Яссін, є чудовим тому підтвердженням.

У нас дуже хороша команда. Наша сила – це колектив. Ми поважаємо всіх суперників, але нікого не боїмося і підходимо до кожного матчу з єдиною метою – перемогти.

Ми були готові до будь-якого розвитку подій. Незалежно від турнірного становища, наша мета залишається незмінною: зберігати згуртованість команди, серйозно аналізувати суперників і викладатися на полі на повну.

Марокко вийшло на абсолютно новий рівень, і ми є частиною цього нового імпульсу. Нам справді потрібно повірити, що ми здатні завоювати титул.

Як нам досягти цієї мети? Що ж, знову-таки, як я вже казав раніше, нам потрібна стовідсоткова самовіддача. Сьогодні у нас є найкращі складові для того, щоб стати найсильнішою збірною у світі, і ми віримо, що можемо це зробити. У це вірять і гравці, і весь тренерський штаб.

Ми прагнули посісти перше місце в групі, але Гаїті не було чого втрачати, і вони продемонстрували чудову гру на перехідних фазах, тож матч видався для нас непростим.

Це був поєдинок, у якому ми показали дуже хорошу статистику та створили багато моментів, і я надзвичайно задоволений усіма гравцями. Ми повністю контролювали хід зустрічі. Але пристрасть у грі Гаїті не стала несподіванкою. Було очевидно, що вони викладатимуться на повну і гратимуть розкутіше, оскільки вже втратили шанси на вихід», – сказав тренер.