Головний тренер тренер юнацької команди криворізького «Кривбаса» Роман Дебелко поділився враженнями від старту літніх навчально-тренувальних зборів.

– Команда провела перше тренування після відпустки. Поділіться першими враженнями, в якій формі повернулися хлопці?

– В цілому видно, що футболісти працювали дома. Звичайно, хотілося би трошки краще, але нічого. Сьогодні перше тренування, хтось після дороги, тому все нормально. В нас є час, ми це налагодимо.

– Ви щойно очолили команду. Наскільки сильно ви чекали на цю першу зустріч на полі та знайомство з колективом?

– Чесно скажу, з нетерпінням чекали першого тренування, щоб познайомитись з гравцями, подивитись, як вони готувались в відпустці. В цілому враження позитивне, працюємо далі.

– Які головні завдання та цілі ви ставите перед своїми підопічними на цей сезон? Що для вас як для тренера є пріоритетом у роботі з молоддю?

– Найголовніше, щоб вони кожен день ставали кращими, щоб вони розвивались, росли, щоб вони хотіли цього, прагнули розвитку і потрапити в першу команду.

– Яке повідомлення ви хотіли б донести гравцям і вболівальникам на старті вашої роботи?

– Хотілось би сказати, щоб наші футболісті завжди вірили в себе, ніколи не здавались, ніколи не зупинялись на досягнутому, тому що все в житті можливо, якщо вірити в це і працювати заради цього. А вболівальникам – нас підтримувати незалежно від результату, а ми вже зі своєї сторони будемо намагатись їх радувати в кожному матчі.