Український спеціаліст Олег Краснопьоров прокоментував призначення на посаду головного тренера молодіжної команди ФК «Харків» U-21.
– Вітаємо вас у клубі. Для початку розкажіть, будь ласка, як отримали пропозицію: коли це сталося, як розмірковували і як усе відбулося?
– По-перше, я дуже вдячний керівництву клубу за довіру, за те, що для мене велика честь опинитися тут, у футбольному клубі «Харків», знаючи їхні амбіції. Як з’явилася пропозиція, то керівництво клубу вийшло на мене, і, я думаю, ми швидко домовилися. Тим більше я знаю місто Харків, і воно завжди залишиться в моєму серці так само, як і Полтава.
– Йован Марковський – ваш асистент, зараз радник президента клубу Микола Павлов. Це з його подачі відбулося запрошення вашого тренерського штабу до клубу?
– Я впевнений, що важливу роль зіграв і Микола Павлов, і те, що тут багато хлопців, з якими я грав, скажімо так, у Полтаві. Тому я вірю, що наша адаптація в клубі, нашого тренерського штабу, пройде добре.
– Які завдання, можливо, вже поставили перед вами?
– Я думаю, що керівництво клубу поставить завдання вже перед самим початком сезону. Але, на мою думку, найголовніше – це щоб наші молоді хлопці прогресували і завжди прагнули до найвищих цілей.
– Наскільки вже встигли познайомитися з командою, з підопічними?
– Поки що процес триває. Ми тільки вчора приступили, так що, я думаю, все буде добре. І найголовніше – щоб завжди була повага один до одного. Я думаю, що на цьому і будується колектив.
– Розкажіть загалом про своє бачення футболу. Який стиль вам більш імпонує і близький як тренеру?
– По-перше, ми будемо максимально підлаштовуватися під вимоги інших команд, щоб хлопцям було набагато легше адаптуватися, коли вони будуть потрапляти до першої команди. Найголовніше – щоб була дисципліна на футбольному полі, була агресія, спортивна злість. Я думаю, що вболівальникам подобається, коли грають більш агресивно і багато забивають.
– Зважаючи на те, що це робота на першу команду, вже відбувся діалог з Младеном? Можливо, він давав якісь акценти?
– Так, ми вже трохи поговорили, але, я думаю, ще будемо зустрічатися, будемо ще спілкуватися. Тобто, повторюся, хочеться, щоб ті хлопці, яких будуть долучати до першої команди, були максимально адаптовані.
– Ми вже говорили про Харків, і це місто для вас по-своєму ключове у вашому житті і кар’єрі. Що для вас тепер означає працювати в клубі з однойменною назвою?
– Ви знаєте, що відбувається в нашій країні, напевно. Харків стоїть, тримає оборону. Для мене це дуже важливий крок у моєму житті, бо я в цьому місті працював, був як футболіст. І дуже пам’ятаю гарні емоції від вболівальників, від заповненого стадіону. Тобто дуже-дуже хочеться повернення в це місто, і я вірю, що все буде добре, і все буде гарно.