Колишній півзахисник “Чорноморця” Максим Луньов розповів про заборгованості одеського клубу із заробітної плати.

Олексій Хобленко публічно заявив, що “Чорноморець” має перед ним борг за три місяці зарплати. Чи є заборгованість перед вами особисто?

— Так, клуб має переді мною заборгованість за декілька місяців. Але після від’їзду з Одеси я вже отримав частину цієї заборгованості.

Чи пояснював клуб, коли і як планує закрити ці виплати?

— Була розмова, але такі деталі не хочу озвучувати. Обіцяли закрити це питання.

Наскільки фінансова ситуація всередині клубу впливала на команду протягом сезону?

— Відповім лише за себе. Звісно, коли з’являються такі моменти, це не дуже приємно. Але я не можу уявити ситуацію, щоб хтось почав грати гірше або без бажання. Тому команда і здобула той результат, який від неї вимагали, – сказав Луньов.