Воротар “Чернігова” відповів критикам, які виступають проти проведення матчів у прифронтовому місті.
– У Чернігові часто бувають тривоги, які переривають матчі чи взагалі їх переносять, як було у випадку з “Феніксом-Маріуполем”. Як це впливає на команду?
– Якщо чесно, то важкувато, але нам гріх на щось скаржитися. В окопах важче, а ми займаємося улюбленою справою. Ми звикли до тривог і пауз. Чекаємо відбою в укритті, більше спілкуємося з хлопцями, хтось лежить, комусь лікарі роблять якісь маніпуляції. Я більше спілкуюсь зі старшими товаришами.
– На прикладі того ж “Фенікса-Маріуполя” бачила, як довге очікування відбою впливає на суперника. Часто суперники висловлюють бажання грати десь на нейтральному полі?
– Люди просто приїжджають з інших міст і не розуміють, що у нас відбувається в Чернігові. Кожна гра для наших вболівальників – це якась віддушина. Вони просто цього не розуміють, а хочуть якнайшвидше відіграти та поїхати додому.
Ми граємо вдома для вболівальників. Керівництво розвиває інфраструктуру, у нас є власна академія, є діти, які рівняються на нас. Вони хочуть раз на два тижні прийти на футбол і побачити, як старші товариші грають. Так само наші вболівальники. Вони живуть цим. В нас на кожну гру аншлаг і всі вболівають. Ми даємо їм емоцію у такий складний час для нашої країни і для нашого міста.
ППО працює – велика шана хлопцям за це і вдячність. У нас взагалі дуже гарне місто. Можливо, найкраще місто в Україні. Хто в нас ще не був – приїжджайте.