Головний тренер збірної Демократичної Республіки Конго Себастьян Десабр прокоментував поразку команди у матчі другого туру групового етапу ЧС-2026 проти команди Колумбії (0:1) та розповів про підготовку до гри зі збірною Узбекистану.
«Матч був для нас складним. Ми грали проти дуже хорошої команди, і вони були сильнішими.
Спочатку ми відновимося, адже наступна гра вже скоро. Нам доведеться йти на ризик, адже нічиєї нам буде недостатньо. Зараз треба проаналізувати свою гру і рухатися далі. Ми будемо готові до матчу з Узбекистаном, У них є кілька чудових захисників», – сказав Десабр.
Після двох турів збірна ДР Конго йде на 3-й позиції у турнірній таблиці групи K, маючи у своєму активі 1 очко.
Матч зі збірною Узбекистану відбудеться 28 червня.