Капітан збірної Англії Гаррі Кейн підбив підсумки минулого матчу групового етапу, в якому команда втратила очки.

Нападник відзначив тотальне володіння м’ячем і визнав, що суперник виявився вкрай важким для пробиття. Попри втрачену перемогу, нападник закликав не панікувати й дивитися на турнірну таблицю з оптимізмом.

“Це був один із тих матчів, коли важко пробити оборону. Ми володіли м’ячем, створювали моменти наприкінці кожного тайму, коли суперник втомився. У мене був чудовий шанс, Ніко О’Райлі влучив у поперечину. Мене щільно опікував Парті, тому бракувало простору. На нас чекає Панама. Турнір потрібно розділяти на два етапи: груповий і плей-оф. Ми майже завершили перший раунд і хочемо якнайшвидше повернутися на поле”, — заявив Кейн в ефірі BBC Radio 5.