Операційний директор київського «Динамо» Юрій Барбаш в ексклюзивному коментарі для порталу Tribuna.com розповів, чи розглядає столичний клуб варіант із перенесенням своїх єврокубкових матчів на інші арени через дипломатичну напругу у відносинах між Польщею та Україною.

За словами функціонера, кияни задоволені поточною співпрацею із польською стороною та мають надійних партнерів.

«Упродовж кількох попередніх сезонів у київського “Динамо” склалися чудові стосунки з керівництвом футбольної арени в Любліні та з місцевою владою. Переконаний, ця співпраця сприймається виключно як обопільно вигідна та корисна. Наразі “Динамо” не бачить жодних ризиків, що спричиняли б необхідність шукати новий стадіон для домашніх єврокубкових поєдинків», — зазначив Барбаш.

Окрім цього, операційний директор клубу підкреслив, що позитивний досвід взаємодії стосується й арен, на яких виступають юнацькі команди «біло-синіх»:

«У нас продуктивні й навіть теплі взаємини з ареною в Стальовій Волі, де грає свої матчі Юнацької Ліги УЄФА динамівська команда U19, а також із Польським футбольним союзом, який надає всебічну допомогу та підтримку».

Нагадаємо, що вже у липні «Динамо» розпочне свій шлях у єврокубках сезону 2026/27. Кияни зіграють проти румунського клубу «Університатя» Клуж-Напока в межах першого раунду кваліфікації Ліги Європи. Поєдинки заплановані на 9 та 16 липня.