Наставник збірної Франції Дідьє Дешам прокоментував матч проти збірної Іраку.
Фахівець похвалив команду за гру і заявив, що задоволений результатом. Але перше місце в групі ще треба заробити.
“Перший тайм вийшов якісним. Можливо, я занадто вимогливий, але з моїм підбором гравців я просто не можу міркувати інакше. Нам вдалося повністю повернути контроль над грою, що було вкрай непросто після всього, що сталося на полі.
Ми забезпечили собі необхідний запас міцності, і сьогодні ввечері я задоволений результатом. Втім, я переконаний: доля першого місця в групі все одно вирішиться у третьому, заключному матчі”, – сказав Дешам.
Тренер збірної Франції розповів про стан Дембеле.
“В Усмана все гаразд, він повністю впевнений у своїх силах, як і я в ньому. Зараз йому просто необхідно знову налагодити звичні ігрові зв’язки в клубі. Фізично він уже почувається набагато краще”, – сказав наставник.
Нагадаємо, що збірна Франції обіграла Ірак з рахунком 3:0 і набрала 6 очок. Команда вже вийшла до плей-оф, але питання місця вирішиться в очній зустрічі зі збірною Норвегії.