“Металург” та головний тренер Сергій Ковалець припинили співпрацю за обопільною згодою сторін.

Відомий фахівець очолював запоріжців із січня поточного року.

– У нас була домовленість перед початком роботи, що після завершення сезону ми сядемо й обговоримо всі моменти незалежно від результату, – наголосив Ковалець. – Тому спільно з керівництвом клубу прийняли рішення припинити співпрацю.

Хочу подякувати вболівальникам Запоріжжя за щиру підтримку, керівництву клубу та почесному президенту Андрію Шерстньову. Жодних претензій до клубу в мене немає, всі домовленості були виконані.

Особлива подяка футболістам. Вони працюють і грають у Запоріжжі в непростих умовах, а для цього потрібно мати сильний характер і справжню любов до футболу. Для “Металурга” зараз настав момент, коли важливо зробити крок назад, щоб у майбутньому зробити два впевнені кроки вперед.

Нагадаємо, що за підсумками сезону 2025-26 запоріжці посіли останнє, 16-е місце в першій лізі.