Головний тренер “Динамо” Ігор Костюк прокоментував повернення хавбека Джастіна Лонвейка після оренди у нідерландській “Фортуні”.
– У Нідерландах Джастін Лонвейк грав на кількох позиціях в центрі поля – від опорного до атакувального півзахисника. У якій ролі ви бачите цього гравця?
– Мені подобається профайл Джастіна. Стосовно позиції, будемо відштовхуватися від тактики на конкретний матч. Добре, що він має такий досвід. Все залежатиме від нього, наскільки готовий сприймати та виконувати наші вимоги, – сказав Костюк.