Воротар криворізького «Кривбасу» Олександр Кемкін поділився емоціями від початку літніх трансферних зборів та розповів про найближчі орієнтири команди на передсезонну підготовку.
Нагадаємо, підопічні Юрія Вернидуба повернулися з відпустки та розпочали тренувальний процес з 19 червня.
Голкіпер наголосив, що команда налаштована на серйозну та виснажливу роботу, аби підійти до старту офіційних матчів у максимальній бойовій готовності.
«Плануємо провести дуже хороші інтенсивні збори, щоб розпочати сезон у найкращій формі. Відпочивати добре, але треба працювати. Потрібно вже входити в ритм і готуватися до нового сезону. Мотивація завжди одна – це ставати кращим щодня. Я так працюю все своє життя», — зазначив Кемкін.
Окрім того, футболіст прокоментував підписання нової угоди з криворізьким клубом:
«Новий контракт із «Кривбасом»? Дуже приємні емоції. Хочу радувати наших фанів своєю грою, тому намагаюся щодня віддавати максимум заради наших уболівальників, заради нашого міста», — наводить слова гравця офіційний сайт «Кривбасу».