“Верес” представив новачка з іншого краю Землі.

Рівненський клуб підписав контракт з Натанаелем Блером на 3 роки. Раніше австралійці за клуб не грали.

“Натанаель Блер – перший австралійський легіонер в історії народного клубу Верес!

Вітаємо у червоно-чорній родині!”, – написав клуб.

У минулому сезоні Блер грав за “Сентрал Кост”. У 15 матчах чемпіонату форвард забив 3 голи та зробив один асист.