Колишній вінгер мадридського «Реала» та національної збірної Уельсу Гарет Бейл прокоментував повернення Жозе Моурінью на посаду головного тренера «королівського клубу».

36-річний валлієць, який завершив професійну кар’єру три роки тому, переконаний, що призначення досвідченого португальського фахівця є правильним кроком для іспанського гранда після завершення епохи Карло Анчелотті.

Ексгравець мадридців високо оцінив психологічні та тактичні навички португальця:

«Після роботи такого досвідченого тренера, як Карло Анчелотті, я сподіваюся, що Жозе зуміє стабілізувати склад і об’єднати всіх спільною метою. Він змушує футболістів викладатися на повну і намагається зрозуміти, що мотивує кожного. Іноді це відбувається через тиск у пресі, іноді через прості обійми. Він уже знає “Реал” і зможе створити успішний проєкт», — цитує Бейла преса.