Колишній футболіст «Динамо» і збірної України Артем Мілевський відреагував на мовчання відомих спортсменів з білорусі щодо ситуації в Україні.

Одним із таких спортсменів є колишній футболіст «Барселони» та «Арсенала» Александр Глєб.

 А що скажеш про білоруських футболістів? Наприклад, Олександр Глєб часто їздить до росії і виступає у виставкових матчах у країні-агресорі. Здавалося б, людина грала за Барселону та Арсенал, у нього мало б бути якесь європейське бачення…

– Поки вони самі на собі не відчують те, що ми переживаємо в Україні, вони цього не зрозуміють. Усі ж дивляться мої сторіс, які я записую з Києва, усі ті хлопці, з якими я грав на одному футбольному полі. Але мені мало хто з них написав.