Зоря забиває 800-й гол в історії виступів у Чемпіонаті України (після удару Пилипа Будківського), Олександрія — 400-й.
  • 230-а велика перемога Динамо в УПЛ, в тому числі 1-а над Лівим Берегом (у 1-й грі).
  • 400-й гостьовий матч Чорноморця в Чемпіонаті України: +104=95-201 м’ячі 361—579.
  • Безпрограшний клубний рекордний серіал Полісся в УПЛ триває 12 ігор: 8 перемог та 4 нічиї.
  • Переможна клубна рекордна гостьова серія Полісся в Чемпіонаті триває 3 гри.
  • Пропускна гостьова серія Чорноморця в УПЛ триває 17 ігор (30 голів), що стало повторенням клубного рекорду.
  • Завершилися виїзні серії Чорноморця в Чемпіонаті: програшна, яка тривала 6 ігор та безгольова — 638 хвилин.
  • Перервалася безнічийна домашня клубна рекордна серія ЛНЗ, яка тривала 9 ігор: 6 перемог та 3 поразки.
  • Безпрограшна серія Олександрії триває в УПЛ 12 ігор: 8 перемог та 4 нічиї.
  • Завершилася безпрограшна домашня серія Кривбасу, яка тривала в Чемпіонаті 4 гри: 2 перемоги та 2 нічиї.
  • Нічийна клубна рекордна серія ЛНЗ триває 3 гри.
  • Завершилися клубні рекордні серії Оболоні в УПЛ: безвиграшна, яка тривала 10 ігор: 3 нічиї та 7 поразок і безгольова — 621 хвилину.
  • Рух піднімає планку клубного рекорду, не пропускаючи голів в УПЛ впродовж 450-ти хвилин.
  • Завершилася гольова домашня клубна рекордна серія Руху в Чемпіонаті, яка тривала 9 ігор — 19 голів.
  • 110-й матч Руху в історії Чемпіонату України: +32=43-35, м’ячі 131—131, 80-й — Інгульця в: +16=26-38 м’ячі 65—112.
  • Верес 50-й раз зіграв внічию в УПЛ.
  • 20-і домашні матчі в УПЛ провели ЛНЗ: +8=4-8 м’ячі 22—26 та Оболонь: +4=8-8 м’ячі 13—27.
  • 35-й гол в УПЛ забиває Олександр Філіппов (Олександрія), 1-й — Віталій Груша (Оболонь, у 25-й грі), Тарас Михавко (Динамо, у 18-й).
  • У 4-му для себе клубі УПЛ відкриває лік голів Деніс Янаков (Чорноморець), який раніше забивав у складі Інгульця, Полісся, Вереса, Денис Мірошниченко (Карпати) — Карпат (1963), Олександрії, Дніпра-1, 2-му — Віктор Блізніченко (Оболонь) — Кривбасу, Валентин Рубчинський (Динамо) — Дніпра-1.
  • Гольова серія Олексія Гуцуляка (Полісся) триває в Чемпіонаті 5 ігор — 5 голів.
  • Пилип Будківський забиває 26-й гол в УПЛ в складі Зорі, повторюючи клубний рекорд, який з 1996 року належав Олексію Коробченку.
  • 100-й матч в УПЛ провів Амбросій Чачуа (Карпати), Богдан Лєднєв (Полісся), 1-й — Чижиоке Аніагбосо (Чорноморець), який стає 1-м в історії Чемпіонату воротарем з Нігерії, Мозес Жаржу (Чорноморець) — 1-м в УПЛ легіонером з Гамбії.
  • 15-й «сухий» матч в УПЛ провів Дмитро Ледвій (Рух).
  • 170-й матч Олександра Бабича біля керма різних клубів в УПЛ: +43=48-79 м’ячі 151—244.
  • 50-й матч Руху при Віталію Пономарьову в УПЛ: +18=22-10 м’ячі 69—45.
  • 20-й гостьовий матч Динамо в УПЛ при Олександру Шовковському: +17=2-1, м’ячі 48—14.
  • Сергій Шищенко на чолі різних клубів здобув 10-ту перемогу у всіх турнірах на топ-рівні: 6 — в Чемпіонаті та 4 — в Кубку.
  • 5-й з 5-ти реалізований пенальті в УПЛ у виконанні Георгія Судакова (Шахтар).
  • 8-й з 8-ми реалізований пенальті в УПЛ у ворота Андрія Кожухара (Верес).
  • 1-а в УПЛ червона картка для Валерія Самара (Лівий Берег, у 5-й грі).
  • 227-й матч в УПЛ провів асистент арбітра Олександр Корнійко (Миргород), повторивши рекорд, який належав Олександру Войтюку (Запоріжжя), 110-й — Олександр Павлінов (Одеса).
  • Найпопулярніший рахунок нинішнього Чемпіонату — 1:0 (в 14-ти матчах).
  • 1-й раз з початку Чемпіонату гравці Шахтаря обійшлися без попереджень.
  • Найбільш коректні команди Чемпіонату: Динамо (10 жовтих) — 10 очок, найбільш недисципліновані: ЛНЗ (22 жовті) та Лівий Берег (18 жовтих + 2 червоні) — по 22 очка.