Через повномасштабну війну гравчиня харківського “Житлобуд-1” перейшла до команди, проти якої грала в Лізі чемпіонів.

Українська футболістка Анна Петрик дебютувала в чемпіонаті Ісландії й одразу ж відзначилася голом за свою нову команду “Брейдаблік”. Клуб відкрив новий сезон Урвалсдейлд – найвищого дивізіону чемпіонату – з матчу проти “Тор/Ка”.

Петрик вийшла на поле у стартовому складі й забила м’яч у ворота суперниць на 18-ій хвилині. Гол української півзахисниці став другим на рахунку команди.

Анна провела на полі понад 70 хвилин – на 71-ій її замінила Бірта Ґеорґсдоттір. У підсумку “Брейдаблік” переміг із рахунком 4:1.

Після першого матчу “Брейдаблік” посідає друге місце в турнірній таблиці після “Кеплавіка”.