Головний тренер “Манчестер Сіті” Хосеп Гвардіола висловився про нічию з мадридським “Атлетіко” (0:0) в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів, після якої “містяни” вийшли до півфіналу турніру.

“Атлетико – чемпіон Іспанії, вони грали енергійно і були кращими за нас у другому таймі. Нам пощастило, що ми не пропустили. У першому таймі у нас були свої моменти. Ми пройшли у півфінал, і загалом це абсолютно заслужено. Усі команди, які у Лізі чемпіонів приїжджають на цей стадіон, відчувають труднощі, тому важливо, що ми йдемо далі.

У нас великі проблеми через травми. Не забувайте, що ми грали три дні тому, потім прилетіли сюди, гравці отримали пошкоджень, і я не знаю, що буде далі. Але сьогодні ми святкуємо третій вихід клубу до півфіналу Ліги чемпіонів. Ми не можемо щоразу забивати по 4-5 голів. Ми люди, тим більше, грали після важкого матчу з “Ліверпулем””, – цитує Гвардіолу BBC.

У півфіналі “Манчестер Сіті” зустрінеться із мадридським “Реалом”.