29 березня пройшли два фінальні матчі стикового раунду кваліфікації чемпіонату світу-2022.

Польща на своєму полі приймала Швецію та здобула перемогу з рахунком 2:0. На 49-й хвилині пенальті реалізував Левандовський, а остаточний рахунок на 72-й встановив Зелінський.

Плей-оф відбору ЧС-2022. Фінал

Польща — Швеція — 2:0 (Левандовські, 50, з пенальті, Зеліньські, 72).

Португалія приймала Північну Македонію та здобула перемогу з аналогічним рахунком 2:0. Героєм поєдинку став Бруну Фернандеш, який оформив дубль на 32-й та 65-й хвилинах.

Португалія — Північна Македонія — 2:0 (Бруну Фернандеш, 32, 65).

Таким чином, Португалія та Польща пробилися до фінальної частини чемпіонату світу. Турнір пройде у Катарі з 21 листопада до 18 грудня.

Ще один переможець стикових поєдинків визначиться згодом. У півфіналі збірна України зустрінеться із Шотландією, а найсильніший із цієї пари вийде на Уельс. Матчі були перенесені на літо через військове вторгнення Росії до України.