В рамках недільньої програми 29-го туру АПЛ було проведено кілька матчів.

Чемпіонат Англії 2020/21, 29-й тур

Вест Хем – Астон Вілла – 2:1

Гол: Ярмоленко, 70, Форналс, 82 – Ремзі, 90

Вест Хем внаслідок поразки Ліверпулю в попередньому турі серйозно ускладнив собі життя, відпустивши МЮ на п’ять очок, а Арсенал – на три. Знизу підтискали Вулверхемптон і Тоттенхем, тож “молотобійці” могли взагалі без зони єврокубків залишитись. У таких умовах домашня перемога над Астон Віллою була критично важливою.

Втім, перший тайм виявився вкрай слабким і бідним на моменти. За 11 хвилин після старту другого Девід Мойєс не витримав, кинувши у бій Ярмоленка – і це спрацювало! На 70-й хвилині він прийняв передачу в штрафний від Бенрама й другим дотиком ефектно відправив м’яч у дальній кут. 1:0! Це перший гол Андрія в АПЛ, починаючи з липня 2020 року. До речі, тоді він теж вийшов на заміну й забив Астон Віллі.

За 12 хвилин Вест Хем добив бірмінгемців. Бенрама оформив другий асист – цього разу на Форналса. 2:0! Ремзі на 90-й скоротив відставання, однак відігратись Астон Вілла вже не змогла. Вест Хем святкує перемогу.