Головний тренер ЛНЗ Віталій Пономарьов, ексклюзивно для Sport.ua, поділився враженнями про перший контрольний матч черкащан на зборі в Словенії, в якому вони програли хорватському «Хайдуку» – 0:1.
«Вважаю, що результат не по грі. Черкащани діяли за звичною тактичною схемою 4-3-3, диктували умови, створили 5-6 гольових моментів, але не тільки не забили, а й пропустили після розіграшу стандартного положення.
Тому за великим рахунком, якщо до підопічних й є претензії, то тільки за збитий приціл. До реалізації треба підходити більш серйозно.
Що ж до ігрового тонусу, налаштованості, то з цим жодних питань. Хоча довелося грати на тлі значних навантажень.
Також важливо, що переглянули двох «літніх» новачків: Таллеса з «Руха» та Цару («Олександрія»). Іншим дамо змогу проявити себе вже 30 червня, коли зіграємо у сусідній Австрії зі «Штурмом».