Новобранець чернівецької «Буковини» Міхаел Клепач поділився своїми емоціями після офіційного підписання контракту з українським клубом.

26-річний хорватський півзахисник зізнався, що дуже зрадів можливості спробувати свої сили в українському футболі та розцінює цей трансфер як чудову можливість для професійного зростання.

«Для мене велика честь стати першим хорватським футболістом, який виступатиме за Буковину. Я дуже радий опинитися тут і вже з нетерпінням чекаю того моменту, коли розпочну тренуватися з новою для мене командою. Також хочу щиро подякувати всім за такий теплий та привітний прийом», — наводить слова гравця пресслужба чернівецького клубу.

Також балканський легіонер детально розповів, чому серед інших варіантів обрав саме пропозицію з Чернівців:

«Коли я вперше почув про можливість перейти до Буковини, то дуже зрадів. Одразу зрозумів, що це може стати хорошим кроком у моїй кар’єрі. Щойно з’явився цей варіант, я дуже загорівся ідеєю стати частиною цього клубу. Вважаю, що в Україні сильний чемпіонат, і для мене це хороший крок уперед. Саме тому я й прийняв це рішення. Тут виступає багато якісних футболістів, і я переконаний, що в українському чемпіонаті я зможу прогресувати».

Нагадаємо, що Клепач є вихованцем хорватського «Осієка». Протягом своєї кар’єри хавбек устиг змінити чимало європейських та азійських клубів, погравши за «Дугопольє», «Вараждін», «Рудеш», «Желєзнічар», «Алюміній», «Муру», «Івердорн Спорт», «Алмалик», «Хамрун Спартанс» та «Широкі Брієг». Серед його головних досягнень — два титули чемпіона Словенії у складі «Мури», а також «золото» чемпіонату Мальти, яке він завоював разом із «Хамрун Спартанс».