У п’ятницю, 26-го червня, повідомлялось про долю гравців та тренерів “Ворскли”, яка через фінансові проблеми вибула з професіоналів.

Як зазначалося, усі футболісти отримали статус вільних агентів, до когось інтерес, а хтось уже перебуває у процесі працевлаштування в інші клуби.

Зокрема, вдалося уточнити інформацію щодо Михайла Шершня, Максима Андрущенка, Кирила Лавута та Івана Поцхверія. Усі вони розпочалися збори з учасником Першої Ліги ФК ЮКСА.

Також знайшов собі команду Владислав Семотюк. Він поповнить склад “Куликів-Білки”.

Зазначимо, що “Ворскла” через фінансові проблеми відмовилася від перехідних матчів за право залишитися у Першій лізі і втратила професійний статус.