Головний тренер збірної Норвегії Столе Сольбаккен висловився після поразки від збірної Франції (1:4) у матчі третього туру групового епапу ЧС-2026.

“На цьому турнірі я дуже вболіваю за збірну Норвегії, бо є великим фанатом Ерлінга Голанда, та й загалом мені подобається стиль, в якому грає ця команда.

І дуже добре, що сьогодні була ця ротація. Як показали останні сезони Манчестер Сіті, навіть такий робот як Голанд має відпочивати бодай іноді.

Це було дійсно розумне рішення, бо норвежці перевірили свій резерв у бойових умовах. Відтепер навряд хтось буде розраховувати на Бйоркана у плей-оф, а Осгор та Бобб показали, що гідно можуть виходити і в основі.

Вірю, що на цьому ЧС Норвегія ще здатна дуже сильно здивувати”, – розповів Сольбаккен.