Полтавська Ворскла переживає серйозні проблеми та може залишитись без гравців.

Абсолютно всі гравці полтавської Ворскли з початку цього літа отримали статус вільних агентів, повідомляє UA-Футбол. Причиною став фінансовий крах клубу, через який Атестаційний комітет УАФ відмовив полтавцям у видачі ліцензії на сезон 2026/27.

Все це через борги, які становлять 3 з половиною мільйони умовних одиниць та нездатності компанії-власника забезпечувати фінансування. Таким чином, гравці вже займаються працевлаштуванням: Тарас Дмитрук зацікавив Епіцентр, Олександрію та Верес, а також один зарубіжний клуб; Максим Андрущенко може приєднатись до неназваного представника УПЛ. Також близькі до завершення пошуку нової команди також захисники Михайло Шершень, Вадим Червак, півзахисники Артем Байдал та Владислав Семотюк.

Головний тренер Ворскли Валерій Куценко в коментарі зізнався, що поки перебуває без роботи, а також чим він займається: “Тепер перебуваю вдома, де проводжу час у родинному колі. Шукаю роботу і вже є деякі варіанти. Але поки що про це рано щось говорити. Що відомо про екс-підопічних, які виступали під моїм керівництвом минулого сезону? Мені постійно дзвонять і питають щодо колишніх гравців. До них є інтерес із клубів як Першої ліги, так і УПЛ. Проте процес їхнього переходу ще не завершено”.