Воротар збірної Німеччини Мануель Нойєр не згоден з тим, що він винен у другому пропущеному голі в матчі з Еквадором (1:2) у 3-му турі групового етапу чемпіонату світу.
На 77-й хвилині після подачі кутового нападник еквадорців Кевін Родрігес головою переправив м’яч у центр воротарського майданчика, де Гонсало Плата з близької відстані забив гол. Нойєр не встиг перешкодити цій передачі, хоча й намагався, але вважає, що в цій ситуації діяв правильно.
“Це був цілком звичайний удар головою, і я просто намагався зловити м’яч. Це цілком нормальна ситуація. Будь-який воротар, який коли-небудь грав у цю гру, знає, що я маю зайняти таку позицію й спробувати зловити м’яч саме так. Це удар головою, і ти намагаєшся дістатися до м’яча. Звісно, це виглядає невдало, але це не була моя помилка. Як інакше я мав там стояти? Я мав пірнати, навіть якщо м’яч летів прямо на мене? Я мав рухатися до м’яча й намагатися його зловити. Якщо хтось виставить ногу і м’яч пролетить повз мене, значить, пролетить повз. Але я мав зайняти саме таку позицію. Іншого варіанту немає. Я не можу просто зникнути”, — наводить слова Нойєра Bayern & Germany.7>